Kowalstwo
                                                               Artystyczne Warszawa - ogrodzenia,
                                                               balustrady, bramy, tanie przęsła metalowe                                     Link do Strony Głównej: Kowalstwo Artystyczne i wersje językowe strony:

Kontakt z ARKIT

 

Zapraszamy do kontaktu z ARKIT Kowalstwo Artystyczne - producentem balustrad, bram, ogrodzeń, mebli oraz innych elementów kutych w prawdziwej kuźni znajdującej się w Grodzisku Maz. pod Warszawą.

PPHU "ARKIT" Kowalstwo Artystyczne
A. Rosiński

ul. Myśliwska 9
05-827 Grodzisk Maz.

 

Właściciel - Andrzej Rosiński: 605440040
Tel/Fax: (22)755-64-85
Telefon: (22)724-24-44
E-mail: arkit@arkit.pl


Przy kontakcie poprzez e-mail prosimy bardzo o pozostawienia Państwa namiarów telefonicznych - o wiele łatwiej będzie nam ustalić szczegóły zamówienia.

Dojazd do ARKIT Kowalstwo Artystyczne:

Wyświetl większą mapę

Od trasy Warszawa-Katowice: jadąc w kierunku Katowic w miejscowości Siestrzeń należy skręcić w prawo, zgodnie z drogowskazem kierującym na Grodzisk Maz. Na rondzie w miejscowości Książenice należy skręcić w lewo. Jadąc około 5 km główną drogą, miną Państwo tablicę "Grodzisk Maz." Będąc już w Grodzisku przed kioskiem "Ruchu" po prawej stronie należy skręcić w prawo w ulicę Piaskową. Następnie przed kościołem należy skręcić w prawo i po dojechaniu do końca ulicy - w lewo. ARKIT Kowalstwo Artystyczne znajduje się po prawej stronie - szyld "Kowalstwo i produkcja ogrodzeń"

Od trasy Warszawa-Żyrardów: jadąc od Pruszkowa na pierwszych światłach w Grodzisku (na wysokości myjni samoobsługowej) należy skręcić w lewo w ulicę Na Laski. Po dojechaniu do pierwszego głównego skrzyżowania należy skręcić w prawo w ulicę Piaskową. Następnie przejechać tory kolejki i za kościołem skręcić w lewo i po dojechaniu do końca ulicy - kolejny raz w lewo. ARKIT Kowalstwo Artystyczne znajduje się po prawej stronie - szyld "Kowalstwo i produkcja ogrodzeń".

Dojazd do ARKIT Kowalstwo Artystyczne jest możliwy także poprzez publiczne środki transportu: